Radi Vám pomôžeme Po - Pia: 8:00 - 17:00  | 
+421 (0) 55 676 23 97info@lwork.sk

O nás

Spoločnosť

Venujeme sa personálnym službám v oblasti sociálnej a zdravotnej starostlivosti. Na trhu pôsobíme od roku 2005 a od roku 2011 figurujeme ako spoločnosť s ručením obmedzeným. V súčasnosti nás môžete nájsť na našej administratívnej pobočke v Košiciach.

Náš tím

Neboli by sme tam, kde sme dnes, keby nebolo nášho kvalifikovaného, priateľského a nadšeného tímu. Vďaka týmto ľudom sme hrdí na našu vizitku viacjazyčnej spoločnosti, komunikujúcej v piatich jazykoch: anglicky, nemecky, maďarsky, česky a slovensky. Tento atribút vyzdvihol našu činnosť na medzinárodnú úroveň, čo nám umožňuje zamestnávať skúsených a kvalifikovaných profesionálov v oblasti sociálnej a zdravotnej starostlivosti v krajinách Európskej únie.

Nas lwork tim

Naše zameranie

Špecializujeme sa na sektor medzinárodnej sociálnej a zdravotnej starostlivosti, v ktorom sa snažíme čo najviac o to, aby sme boli schopní zamestnávať kvalifikovaných a skúsených profesionálov , vrátane diplomovaných zdravotných sestier a opatrovateľov. Náš náborový a výberový proces je štandardizovaný pre každého klienta tak, aby naši zamestnanci naplnili jeho požiadavky. Osobitný dôraz kladieme na vlastnosti našich zamestnancov, ktorými sú empatia a priateľstvo, nakoľko veríme, že práve tie sú kľúčom k poskytovaniu vysoko kvalitných služieb v starostlivosti o druhých.

Naša jedinečnosť

Naša konkurenčná výhoda stojí na stabilite, znalosti odvetvia, dlhej a kontinuálnej skúsenosti s európskym pracovným trhom, výraznom profesionalizme pri poskytovaní služieb, ako aj priateľskom prístupe s našimi klientmi, zamestnancami či uchádzačmi o prácu. Stratégiu staviame na silných a dlhotrvajúcich vzťahoch s našimi medzinárodnými klientmi, čo nám umožňuje spoznať ich kultúru, prostredie, v ktorom pracujú, ako aj ich požiadavky, vďaka čomu môžeme poskytnúť naše služby efektívne a na mieru. Taktiež si dávame záležať na vzťahoch s našimi zamestnancami, ktorí sú kľúčom k spokojnosti a šťastiu pre každého klienta, pre ktorého zabezpečujú sociálnu či zdravotnú starostlivosť. Tým najdôležitejším výsledkom pre nás je maximálna spokojnosť ľudí, s ktorými spolupracujeme.

Výberový proces

PO TOM, AKO NÁS KONTAKTUJETE SO SVOJÍM ZÁUJMOM O JEDNU Z NAŠICH PRACOVNÝCH PONÚK, PREJDETE TÝMTO JEDNODUCHÝM PROCESOM:
Registrácia
Najprv sa registrujete pomocou nášho krátkeho elektronického formulára na tejto stránke. Po úspešnej registrácii Vás požiadame o poskytnutie Vášho životopisu a o pár ďalších dôležitých dokumentov.
Prehodnotenie
Náš zodpovedne pracujúci tím to v krátkom čase vyhodnotí.
Potvrdenie
Po úspešnom prehodnotení vašich dokumentov Vás kontaktujeme s touto skvelou správou: Vitajte medzi nami!
Kontakt
Následne Vás jeden z členov nášho priateľského tímu zavolá, aby sme sa mohli o sebe dozvedieť viac. Radi komunikujeme viacjazyčne, a teda bude super, ak si náš rozhovor budeme môcť užiť obaja.
Administratíva
Posledné kroky, ktoré budete musieť absolvovať, sú už len povinné administratívne vyplňovačky. Vieme, že túto časť má málokto v láske, a tak sa ju snažíme minimalizovať.
Gratulujeme!
Teraz ste oficiálne pripravený a certifikovaný na prácu v službách sociálnej a zdravotnej starostlivosti.

Naša práca

Ak ste sa dostali až sem, tak pravdepodobne máte záujem o túto šľachetnú prácu a taktiež disponujete skúsenosťou alebo kvalifikáciou v oblasti sociálnej alebo zdravotnej starostlivosti alebo máte záujem o jednu z našich služieb ktoré poskytujeme pre seniorov, domácnosti/firmy a domácich miláčikov. Gratulujeme, v tom prípade ste už na pol ceste k novej a vzácnej skúsenosti! To, čo však vo Vás hľadáme na prvom mieste, je vášeň. Čo tým myslíme? Pod vášňou máme na mysli skutočné nadšenie v starostlivosti o druhých a schopnosť byť láskyplným a chápavým jedincom, ktorý dokáže nielen poskytnúť profesionálnu sociálnu alebo zdravotnú starostlivosť druhým, ale taktiež vie byť priateľom, vie naslúchať, porozumieť a podporiť. Je to také jednoduché, no v dnešnom uponáhľanom svete také ťažké nájsť. A práve na to sme tu my. Vieme, že tento jedinečný typ ľudí dnes ešte stále existuje a že vy ste možno práve jeden z nich! 
Tak neváhajte a kontaktujte nás – svet Vás potrebuje!