Radi Vám pomôžeme Po - Pia: 8:00 - 17:00  | 
+421 (0) 55 676 23 97info@lwork.sk

L-WORK & EPS TI POMÁHA POMÁHAŤ STARŠÍM

13394050_595486760624565_6293463823971041894_n
Opatrovateľstvo. Opatera. Staranie sa o starších ľudí či už doma a či v zahraničí. Možno to poznáš aj sama. Ľudia čoraz častejšie vyhľadávajú tieto kľúčové slová s výsledkom nájsť si vhodnú prácu s viac ako primeraným, pre dnešnú dobu minimálne postačujúcim príjmom. V dnešnom svete plnom mnohých zavádzajúcich spoločností a agentúr je ťažké si vybrať tú správnu.
Ak však hľadáš okrem spravodlivého a zaslúženého ohodnotenia aj dobré ubytovanie, príjemnú rodinu, no hlavne kvalitnú a serióznu spoločnosť, si na dobrej adrese, pretože L-WORK & EPS ti ponúka viac než to!

 

Každým rokom je počet ľudí, ktorí sú odkázaní na pomoc inej osoby, stále vyšší a vyšší. Čím to je? Ľudia sa pravidelne dožívajú vyššieho veku, no rodina musí aj napriek tomu pracovať a paradoxne zarábať aj na opatrovateľa, ktorý sa bude o starého člena rodiny starať. Pre nich je to stále výhodnejšie ako úplne odísť z práce a pre nás, cudzincov, je to rovnako výhodné, pretože si zarobíme rýchlejšie a viac ako vo svojej rodnej krajine.
Práve „vďaka“ neustále starnúcej populácii vo všetkých vyspelých krajinách sa opatrovateľská služba stáva východiskom a jediným možným riešením pre tých, ktorí prestávajú byť sebestační. Rola profesionálneho opatrovateľa sa stáva stále viac hodnotenou, rešpektovanou a uznávanou.

L-WORK & EPS sa špecializuje v oblasti sociálnej a zdravotnej starostlivosti v krajinách ako je Nemecko a Anglicko, v ktorých ti ponúkame bohaté pracovné príležitosti. Na trhu pôsobíme od r. 2005 a môžeš nás nájsť v Košiciach, Spišskej Novej Vsi, na pobočke v Maďarsku (Budapešť) a dcérskej spoločnosti v Anglicku (Londýn).


Prečo je teda spoločnosť L-WORK & EPS pre teba najvhodnejšia?

 • Pretože najväčší dôraz kladieme práve na TEBA – na vzájomné vzťahy so zamestnancami, ktorí sú hlavným a prvoradým kľúčom ku šťastiu a spokojnosti pre každého klienta, pre ktorého zabezpečujú sociálnu či zdravotnú starostlivosť. Za najdôležitejší výsledok pokladáme maximálnu spokojnosť s ľuďmi, s ktorými spolupracujeme.
  Komunikácia našej firmy je na najvyššej úrovni, preto sa v prípade akéhokoľvek problému či nejasností môžeš na nás kedykoľvek obrátiť, vždy ti budeme nápomocní, čo je pre nováčikov obrovská pomoc a výhoda. S nami, s L-WORK & EPS nebudeš nikdy sama!

 

 • Ďalším problémom, ktorému musia potenciálni zamestnanci čeliť, je nekonečná administratíva – vyplňovanie rôznych, často nezrozumiteľných dokumentov, formulárov, pri ktorých si nakoniec aj tak úplne zmätená a neistá. Práve my ti rozumieme, pomôžeme, preto sa ju pre teba snažíme čo najviac minimalizovať.

 

 • Ak by bolo tvojou záujmovou krajinou Anglicko, náš špeciálny tím ti poskytne povinný dvojtýždňový tréning, bez ktorého sa tam nezaobídeš. Nemusíš sa však báť žiadnych dodatočných výdavkov, celý tréning hradíme my z vlastného vrecka. V Nemecku tento tréning nie je vyžadovaný.

 

 • Ako spoločnosť nepožadujeme žiadne registračné poplatky! Môžeš si vybrať formu pracovného pomeru, ktorá najviac vyhovuje práve tebe, L-WORK & EPS sa ti s radosťou prispôsobí. Poskytujeme ti plnú záruku na náhradu tvojho klienta v prípade výskytu nepredvídateľných komplikácií, cestovné ti bude plne preplatené po tvojom príchode do rodiny. Ak budeš opatrovať svojho klienta v jeho domácnosti (nie na zmeny), ubytovanie a stravu máš zadarmo.

 

Ešte stále nestačí? Tak pozor!

L-WORK & EPS neotvára cestu len chápavým a láskyplným opatrovateľom. Svoje miesta tu nájdu aj diplomované všeobecné sestry a lekári, ktorým je poskytnutá práca v zahraničných nemocniciach a na klinikách.

 

Ak si dostatočne motivovaná a zapálená pre túto prácu, ak chceš byť súčasťou tejto medzinárodnej a rozkvitajúcej sa spoločnosti aj ty, ovládaš cudzí jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni, máš akúkoľvek preukázateľnú skúsenosť či kvalifikáciu pre daný typ práce, ak si starostlivá, láskyplná, trpezlivá a máš hlavne porozumenie a rešpekt voči starším ľuďom,
tak práve TY si ten pravý a výnimočný človek pre NÁS – pre L-WORK & EPS!

 

 

This Post Has 2 Comments

 1. Dobry den
  mam zaujem o pracu som diplomovana zdravotna sestra ovladam nemecky jazyk dakujem

  1. Pekný deň. 🙂
   Kliknite alebo skopírujte tento link: http://lwork.sk/vseobecne-sestry-nemecko/
   Tam sa dozviete všetky potrebné detaily, výhody a rovnako aj „Žiadosť o prácu“, kde rovno vyplníte krátky formulár. 🙂

Comments are closed.